null

Kategórie
 
 
 
 
 

Náš tip ako zvládnuť blížiace sa chladné dni a noci

A je to tu, blíži sa koniec roka a s ním je neodmysliteľne spojené aj ochladenie, ktoré ho sprevádza. Ste pripravený na túto zmenu?

Sami to poznáte, prídete domov urobíte čo treba a potom si chcete dopriať troška oddychu alebo len trocha zrelaxovať, či už pri čítaní knihy, pozeraní tv, alebo len tak so svojimi blízkymi rozhovorom. Po chvíli, ale zistite, že Vám je chladno a to napriek tomu, že teploty vonku ešte nie sú „extra“ ba ani noci sa zďaleka nepribližujú k „extrému“ a napriek tomu máte pocit chladu. Nezúfajte :) ….Máme pre Vás pár tipov, ako si dopriať pocit tepla a navyše si skrášliť svoj domov niektorými výrobkami z nášho e-shopu Homa.sk, konkrétne dekami.

V ponuke nášho e-shopu máme deky v rôznom prevedení. Často sa nás pýtate na tento produkt a ako zistiť kvalitu, materiál, alebo čo by sme Vám odporúčali my, keďže sami vieme, že je podstatný rozdiel nakupovať osobne v „kamennom obchode“ a tzv. „on-line“

 

Deky z mikrovlákna:

   

 

U tejto deky mnoho ľudí prekvapí, ako je táto deka ľahká a zároveň tenká. Vzbudzuje pocit, že „to nebude ono“ . Deky z mikrovlákna vznikajú tak, že nekonečne dlhé vlákna, alebo nite sa spracovávajú do jemnej priadze. Touto technológiou vznikne odolná a priedušná deka, ktorá vydrží viac, ako očakávate. Ak patríte medzi osoby, ktoré neobľubujú až príliš veľké teplo, tak táto deka je určená presne pre Vás. Je vynikajúca len na také prehodenie k čaju, káve, knihe ak uprednostňujete pocit nie prílišného tepla. Deky sa pre svoju technológiu výroby vyznačujú širokou škálou farieb, ako aj vzorov. Ak ste hľadali presne niečo také, tak skúste naše deky jednofarebné alebo vzorovanné.

 

Deky akrylové :

   

 

Patríte k typom, ktorý majú radšej „horúco“, alebo obľubujú „zakrútenie, zababušenie“ do deky? Tak sú tieto deky presne pre Vás.

Tieto deky sa vyznačujú väčšou hmotnosťou a spravidla vynikajúcou kvalitou. Už na omak pôsobia luxusne a veľmi hladko. Dokážu perfektne udržiavať teplo a navyše z našich skúsenosti ju ľudia často používajú aj ako prehoz na posteľ.

V našej ponuke tieto deky prezentujeme značkou SAR, čo je špičková deka vysokej kvality. Len už samotná váha deky 4,5 kg vraví sama za seba. Navyše naše deky majú jednu vlastnosť navyše - táto deka má z jednej strany lisovaný vzor, ktorý pôsobí fantasticky na posteli, alebo kresle. Je skvelá ako dar. Tieto deky nájde samozrejme v našom e-shope tu.

V tomto materiály Vám ponúkame aj deky pre našich najmenších, ktoré majú krásne detské vzory a sú dostatočne hrubé aby udržiavali teplo, vhodné aj napr. do kočíkov.

 

Deky bavlnené- termodeky:

   

 

V dnešnej dobe rôznych materiálov a technológii si stabilné miesto drží balvna. V našej ponuke nájdete aj deky, ktoré vyrábame z čisto 100% bavlny. Tieto deky vyrábame pod značkou Homa HOD a na Slovensku sa jedná o novinku, keďže doposiaľ sme ju vyvážali do zahraničia. Vyznačujú sa tým, že navonok sú tenké, ale vzhľadom na použitú bavlnu sú dá sa povedať „ťažké“, majú viditeľnú štruktúru. Skvele udržiavajú teplo a sú jednoduché na údržbu, navyše sa nežmolkujú. Ak Vás tieto deky zaujali nájde ich v našej ponuke.

 

Deky bavlnené :

   

Nakoniec sme si nechali deky, ktoré sa dajú aspoň podľa nás nazvať ako mercedes medzi dekami. Každý z nás, teda aspoň s tých starších sa pamätá na časy, keď naše mami, babky po večeroch z klbiek vlny štrikovali šály, svetre a tie trpezlivejšie napr. deky.

Tieto deky ak keď pôsobia zo začiatku „drsnejšie“ sú skvelé pre svoje vlastnosti udržiavať teplo a navyše ponúkajú niečo navyše – jedinečný dizajn. Deka časom prestane pôsobiť „drsne“ ale svoje vlastnosti si zanechá navždy :-) Nehovoriac o tom, že sa skvelé hodia k popíjaniu čaju, kávy, alebo len tak na posedenie napr. pri krbe, terase. Navyše sa hodí aj ako rýchly prehoz na kreslo, gauč. Samozrejme, že u týchto diek sa cena pohybuje niekde inde, ako diek z polyesteru, ale odzrkadľuje ich kvalitu, čas strávený ich výrobou a jedinečnosť. Tieto deky nájdete v našom e-shope tu.

 

Ak teda máte pocit, že je Vám chladno, alebo chcete niekoho obdarovať skvelým a užitočným darom, tak aj toto je jedna z možností ako to uskutočniť.

 

Prajeme príjemné nakupovanie Homa.sk

 

 
 
 

Registrujte sa a získajte zľavu 7% navyše !!!

Doprava pri nákupe nad 35€  ZDARMA !!!  

 

Možnosť objednania tovaru cez SMS správu

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia