Trvalá zľava

Kategórie
 
 
 
 
 

Nová registrácia

Vážený registrovaný zákazníci,

ako ste si všimli, prešli sme na nový systém nášho e-shopu, čo so sebou prináša mnoho vylepšení a noviniek pre Vás. v snahe vylepšiť a pripraviť pre Vás čo najkvalitnejšie prostredie pre nakupovanie, sme sa rozhodli, že všetci registrovaný zákazníci, ktorý boli u nás vedený, si budú musieť obnoviť svoju registráciu nanovo.

Čo to pre Vás znamená?...

Všetky predchádzajúce údaje o Vás u nás v e-shope boli vymazané a tak je znova nutné, aby ste sa zaregistrovali opäť. V snahe, aby ste neprišli o svoje nazbierané body a po preskúmaní ich stavu na jednotlivých kontách užívateľov sme sa rozhodli, že každý zaregistrovaný zákazník bude u nás nakupovať s trvalou zľavou 7%.

Trvalá zľava 7% z nákupu je pre každý Váš nákup uskutočnený na našom e-shope homa.sk a samozrejme týka sa aj produktov v akci,alebo výpredaj. Teda extra bonus navyše.

V princípe to funguje tak, že ako registrovanému sa Vám po prihlásení automaticky zobrazia v našom e-shope ceny pre Vás už so spomínanou zľavou 7% za ktorú si môžete nakúpiť jednotlivý tovar na rozdiel od neregistrovaných ktorým sa zobrazuje bežná predajná cena.

Uvedomujeme si, že to prináše isté komplikácie pre Vás, ale v konečnom výsledku získate viac, ako v predošlom e-shope.

Navyše pripravujeme pre Vás,ako registrovaných zákazníkov oveľa viac možností na výhodný nákup, ktoré ale budeme uvádzať postupne do prevádzky.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme príjemné nakupovanie na Homa.sk

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
google-site-verification: googledfbda49e3cc87b47.html
Plná (Desktop) verzia