O nás - Homa SK

Kategórie
 
 
 
 
 

Vítajte v našom internetovom obchode

Naša spoločnosť, bola založená v roku 2008 s pôvodnou špecializáciou pre veľkoobchod v oblasti  bytového textilu a výrobkov pre domácnosť.

Spoločnosť sa prevažne zameriava na veľkoobchodný predaj, ale je prirodzeným vývojom, že hľadala cesty ako sa rozširovať aj pre predaj v maloobchodnom segmente a ponúknuť tak svoje produkty širšej verejnosti.

Produkty, ktoré ponúkame na našej stránke v prevažnej miere pochádzajú z vlastnej produkcie a v našom obchode ich zastupuje naša značka

HOD – Home of dreams   

Značka HOD je ochranná známka registrovaná na príslušných úradoch, teda  Úrade priemyselného vlastníctva Slovenskej republiky pod číslom- OZ 244139.

Tieto produkty sami vyrábame, preto máme dosah na ich výrobu, vývoj, prípadne tak vieme promtne reagovať na požiadavky trhu, aby tieto výrobky spĺňali moderné trendy v oblasti bytového textilu, alebo v oblasti bytových doplnkov.

Výrobky vyrábame na celom svete, ale v poslednej dobe prevažnú časť výrobkov vyrábame v Slovenskej republike, kde sa jedná hlavne o výrobky bavlnené prevažne detské bavlnené obliečky, bavlnené obliečky, vankúše, paplóny atď. U týchto výrobkoch preto uvádzame

Vyrobené na Slovensku  

Samozrejme, že  v dnešnej dobe sa výrobky vyrábajú aj v iných krajinách, čo u nás predstavuje, Turecko, Česká republika, Poľsko, Pakistan, ale u týchto výrobkov platí to čo už bolo zmieňované, že vzhľadom k vlastníckej štruktúre sa jedná o výrobky z našej produkcie.

Výrobky, ktoré nepochádzajú z našej produkcie, majú uvedených výrobcov.

Avšak predávame len výrobky o ktorých vieme, akou kvalitou sa vyznačujú a čo je dôležité, jedná sa o našich obchodných partnerov s ktorými máme svoje dlhoročné skúsenosti, preto sme sa rozhodli ponúkať v našom e-shope aj ich výrobky.

Našou snahou, ale naďalej ostáva cieľ, ponúkať Vám výrobky vyrobené na Slovensku a v Českej republike.

Aj pre tento rok pre Vás chystáme rôzne predajné akcie, súťaže a odmeny, ktorými sa chceme odvďačiť Vám zákazníkom, ktorý nakupujú u nás v e-shope.

Snažíme sa stále napredovať, preto je pre nás dôležité vedieť Váš názor a tak privítame akýkoľvek názor, alebo návrh o čo by sme mali rozšíriť náš sortiment, prípadne ako zlepšiť naše služby.

Radi ich preto privítame na našom e-maily : homa@homa.sk , alebo sa môžete so svojím názorom zapojiť do našich ankiet, ktoré Vám ponúkame a máme s nich spätnú väzbu.

Prajeme Vám príjemné nakupovanie a spokojnosť s našimi produktmi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia