Dodanie objednaného tovaru

Kategórie
 
 
 
 
 

Dodanie objednaného tovaru

Veľa zákazníkov, ktorí u nás nakupovali, boli prekvapený, ako rýchlo sme dodali tovar, ktorý si objednali.

Dôvod je jednoduchý. Viac ako 98 % tovaru, ktorý je na stránke máme skladom, preto tovar, ktorý si u nás objednáte expedujeme okamžite! V princípe to funguje nasledovne.

Ak obdržíme objednávku od Vás v čase do 12:00 hod. pracovného dňa, tak takúto zásielku expedujeme ešte v ten istý deň, v ktorý sme ju obdržali. Keďže tovar od nás expedujeme o 15:00 hod. každý pracovný deň.

Tovar objednaný v pracovný deň – piatok po 12:00 hod a v priebehu víkendu, alebo sviatkov expedujeme nasledovný pracovný deň.

V prípade, že na našom e-shope uvádzame termín dodania 2-3 dni, tak to znamená, že spravidla tento, takto označený tovar, expedujeme s jedno dňovým oneskorením, ktoré je zapríčinené tým, že tento tovar máme naskladnený na externom sklade a je nutné, aby sme ho šli vyzdvihnúť a následne ho zašleme na Vašu adresu.

Môže sa stať, že Vám budeme ponúkať, resp. sa Vám objaví v našom e-shope tovar, kde je uvedené „na dotaz“. U takéhoto tovaru to znamená to, že je možnosť si ho objednať, ale musíme zistiť či sa ešte nachádza v našom, alebo externom sklade a následne Vás budeme informovať, či je alebo nie je možné jeho doručenie, resp objednanie.

Plánujeme ponúkať aj tovar s označením „na objednávku“. Pre tento tovar to znamená to, že je možné si ho objednať, ale pri tomto tovare treba počítať s tým, že jeho dodanie bude spravidla 7-10 dní, nakoľko sa jedná o tovar, ktorý je buď vyrábaný na zákazku podľa Vašich požiadaviek, alebo je to tovar vyššej hodnoty, resp tovar ktorý je na sklade u externého dodávateľa.

U niektorích produktov sa Vám môže objaviť " dočasne vypredané " čo znamená, že tento produkt nie je momentálne v ponuke, ale doplníme ho v čo najkratšej dobe. Vzniká to v súvislostí s tým, že je tovar vypredaný a očakávame znova jeho naskladnenie v čo najkratšej dobe.

U produktov, pri ktorích Vám vyskočí baner, resp popis " predaj skončil " ,tak u takto označeného produktu to znamená, že nie je v ponuke a jeho predaj bol ukkončený vypredaním. dôvod jeho zobrazenia je ten, že v pri Vašom prehliadaní webu, ste mohli natrafiť na jeho odkaz na internetových stránkach, ale tento odkaz je staršieho dátumu a v tomto aktuálnom čase je už vypredaný a jeho predaj skončil.

Veríme, že budete s našimi službami spokojný a podelíte sa s nimi aj s Vašimi známymi alebo našom facebooku.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
google-site-verification: googledfbda49e3cc87b47.html
Plná (Desktop) verzia